Reference - Agáta Zaspalová

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Reference

TIPY PRO VÁS
PORADNA
NAPSAT E MAIL AGÁTĚ
 

Markéta Sedláková

Byla jsem spokojená. Na všechny mé otázky mi bylo odpovězeno.

 

Stanislav Kindl

Vřele doporučuji jednat právě s touto poradkyní. Seznámili jsme se úplně náhodou. Dokonce mohu říci, že v úplně obráceném pořadí, než by člověk tipoval. Byl jsem to já kdo paní oslovil se svou službou a domluvili jsme si schůzku.
Na schůzce jsme probrali moji nabídku a na oplátku jsem si vyslechl návrh poradkyně. Rozešli jsme se s tím, že si oba necháme vzájemné návrhy projít hlavou.
Na dalším jednáním jsme již byli konkrétnější. Co mne překvapilo, byl způsob jednání - žádné kritiky pojistek, žádné vyzdvihování jejich produktů, ale naprosto objektivní zhodnocení i s pozitivním kontatováním.
Určitě jsem si z
tohoto jednání odnesl více, než když mi někdo v podvečer zabuší na dveře a na místo pozdravu mi cpe do rukou něco k podpisu.
Takto si představuji poradkyni, ano takový člověk je pro mne přínosem. Pokud uvažujete a čemkoliv z oboru financí, obraťte se na tuto poradkyni.

 

A.Vítková

Velmi ráda slovy vyjádřím spokojenost s paní poradkyní , která mi byla doporučena kamarádkou. Již první setkání bylo příjemné... vystupování, úsměv, sympatický vzhled... prostě první dojem na jedničku. Více Vás ale zajímá pracovní kvality, které na první dojem nepoznáte. Ty jsem ocenila v zápětí, kdy mému nepořádku ve financování udělala řád. Navrhla mi možnosti, díky kterým jsem ihned ušetřila nemalou částku a z dlouhodobého hlediska budu šetřit i nadále. Tímto bych jí chtěla poděkovat.

 

Jana Sadílková

Paní Zaspalová, mi vše srozumitelně vysvětlila a na mé dotazy odpověděla. Její práce byla profesionální. Budu s ní spolupracovat i v budoucnu.

NENECHTE SE DOJIT
ZAJÍMAVÉ ODKAZY
RPSN
KURZY AKCIÍ
KURZY MĚN
PENÍZE CZ
FINMAG
DOBRÝ PORADCE
ČESKÝ MAKLÉŘ
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky